نکاتی پیرامون استفاده از کلمات کلیدی(keywords) در سایت خود

نویسنده:

کلمات-کلیدی-مناسب-SEO-Keywords

با استفاده از کلمات کلیدی می توان جایگاه خوب و مناسبی به سایت خود در نتایج جستجوی گوگل داد.

از این رو توصیه می شود که اگر می خواهید متن ، پست یا مطلبی برای انتشار درون سایت خود قرار دهید قبل از اقدام به انتشار کلمات کلیدی مطلب خود را مشخص کنید و بعد از آن مطلب یا پست خود را انتشار دهید .

اما کلمات کلیدی بایستی چگونه در متن نوشته شوند که بتوان یک سایتی با رتبه خوب در گوگل ایجاد کرد .
در زیر به چند نکته اساسی اشاره کرده ایم :

۱. معمولا هر مطلب و پستی دارای یک عنوان است . و می بایست در عنوان حداقل یک کلمه کلیدی استفاده شود ، بهتر است که کلمات کلیدی در اول یا ابتدای نوشته بکار رفته باشد .

۲. توجه داشته باشید که تگها یا برچسب های اچ تی ام ال HTML در نوشتن مطلبی برای سایت از اهمیت خاصی برخوردار است و اگر در نوشتن کدهای HTML دقت کافی شود اهمیت و رتبه سایت را دو برابر می کند .

اگر بخواهیم مثالی هم در این رابطه بزنیم می توانیم به تگ های h1 , h2 , h3 , h4, h5 ,h6 اشاره کرد که استفاده از این تگ ها در کدهای طراحی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است . و ترتیب نوشتاری آن مهم است . تگ h1 برای عناوین صفحات مطلب بکار می رود . حال اگر بعد از استفاده از این تگ ما یک تگ h4 را بیاوریم ، سایت ما از لحاظ سئو و بهینه دچار مشکل می شود . بله دوستان همین کار به اصطلاح ساده می تواند رتبه سایت ما را پایین بیاورد و در صفحات نتایج گوگل سایت ما جز صفحات اول قرار نگیرد و ما را به صفحات بعد بیاندازد . پس سعی را بر آن بگذارید اگر از تگ h1 برای عنوان استفاده کردید مطلب بعدی یا متن بعدی را درون تگ h2 در صورت امکان قرار دهید .

و این نکته را هم مدنظر داشته باشید که بیش از یک تگ h1 در متن خود ستفاده نکنید .

دسته :
برچسب ها :

تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۸